O Nas

Ganinex Gazda Group obsługuje miasta Gliwice, Katowice, i Pszczyna oraz ich okolice. Udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach.

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Ganinex Gazda Group. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym.

 

Ganinex Gazda Group możesz również serwisować swój pojazd. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Ganinex Gazda Group obsługuje miasto Gliwice, Katowice, i Pszczyna, jak również okolice.


Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości z zakresu Regulacji o Ochronie Danych Osobowych (RODO) odpowie Nasz Inspektor Danych Osobowych. Możecie Państwo kontaktować się z nim pod następującym adresem e-mail: iod@ganinex.com

Wybrana lokalizacja

-->