O Nas

Ganinex Gazda Group obsługuje miasta Gliwice, Katowice, i Pszczyna oraz ich okolice. Udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach.

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Ganinex Gazda Group. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym.

 

W Ganinex Gazda Group możesz również serwisować swój pojazd. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Ganinex Gazda Group obsługuje miasto Gliwice, Katowice, i Pszczyna, jak również okolice.


Na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości z zakresu Regulacji o Ochronie Danych Osobowych (RODO) odpowie Nasz Inspektor Danych Osobowych. Możecie Państwo kontaktować się z nim pod następującym adresem e-mail: iod@ganinex.com

Wybrana lokalizacja