PromocjaSprawdź możliwości korzystnego finansowania zakupu Fiata Doblo dla Twojej firmy

Leasing od 102% to atrakcyjna oferta dla Klientów biznesowych. Rozwiązanie to jest często wybierane z uwagi na możliwości wykupu auta po zakończeniu trwania umowy.

Leasing od 102% stanowi ciekawą propozycję dla właścicieli firm lub przedsiębiorstw, z uwagi na przewidywalne miesięczne opłaty. Dodatkowo, atutem jest również możliwość dalszego użytkowania samochodu po zakończeniu umowy finansowania poprzez jego wykup.

Korzyści Leasingu od 102%:
- Atrakcyjny całkowity koszt leasingu
- Okres leasingu 24-60 miesięcy
- Pierwsza wpłata 1 PLN - 45%
- Stałe raty miesięczne
- Brak limitu kilometrów oraz poziomu zużycia samochodu
- Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa

Fiat Doblo Cargo dla poszukujących największej pojemności ładunkowej, 5-osobowy Kombi idealny do transportu osób? Wybierz idealną wersję Doblo dla siebie i swojej firmy.

Skonfiguruj swojego nowego dostawczego Fiata, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Oferta leasingowa dotyczy modeli Fiat Professional i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu od 102% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Fiat Professional. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.