Promocje posprzedażowe

Sprawdź nasze promocje na części zamienne, akcesoria oraz usługi posprzedażowe dla samochodów marki Alfa Romeo. Odwiedź nas i doświadcz fachowej obsługi w GANINEX GAZDA GROUP

3 znalezione promocje

Essential Parts

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Mopar® stworzył linię ESSENTIAL PARTS dla aut powyżej 4 lat. Dzięki temu możesz zakupić części o porównywalnej jakości do produktów oryginalnych, za niezwykle atrakcyjną cenę, bowiem linia ESSENTIAL PARTS jest około 30% tańsza. Skorzystaj z wyjątkowej okazji: teraz dodatkowo 20% rabatu na wybrane części z linii ESSENTIAL.            

Zima bez poślizgu

Warunki zimowe stawiają wyjątkowe wymagania w szczególności dla opon samochodowych. Aby zawsze bezpiecznie dotrzeć do celu, Mopar® przygotował dla Państwa specjalną ofertę na opony oraz kompletne koła zimowe. Zapraszamy do dealera Alfa Romeo, który fachowo doradzi jak dobrać właściwy zestaw do Państwa samochodu.

Promocja zimowa

W ramach zorganizowanej przez Mopar® przedzimowej akcji kontroli, dealer Alfaromeo przy pomocy odpowiednich urządzeń diagnostycznych przeprowadzi bezpłatnie testy stanu technicznego akumulatora, płynu chłodzącego i hamulcowego. Teraz możecie Państwo skorzystać z 10% rabatu na akumulatory oraz 20% na klocki i tarcze hamulcowe wraz z 10% zniżką na ich montaż.            

3 promocji z 3

     

Potrzebujesz odpowiedniego serwisu oraz oryginalnych części zamiennych? Nasz zespół specjalistów w GANINEX GAZDA GROUP zadba o Twój samochód i Twoje bezpieczeństwo.