Promocja

Niski miesięczny czynsz leasingowy.
Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

Leasing Alfa Romeo to korzystna oferta dla Twojej firmy. Umożliwia finansowanie zakupu Alfy Romeo Stelvio i Giulia na przejrzystych zasadach.

• Atrakcyjny całkowity koszt
• Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa
• Okres spłaty leasingu od 24 do 60 miesięcy
• Pierwsza wpłata od 0%
• Atrakcyjna oferta ubezpieczeń: Bezpieczny Leasing, GAP, ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez Leasys oraz usług MOPAR
• Możliwość rejestracji samochodu na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych w prawie 40 oddziałach Leasys z siedzibami u dealerów Alfa Romeo
• Możliwość przełożenia 2 rat w roku na koniec okresu finansowania (szczegóły dostępne u sprzedawcy w salonie)


Przekonaj się o możliwościach sportowych samochodów Alfy Romeo. Poznaj samochody wyposażone w silniki o niesamowitej mocy i doświadcz niezapomnianych emocji.
Nie zwlekaj – już dziś możesz sprawdzić wszystkie zalety Alfa Romeo dzięki finansowaniu z Leasys!


Sprawdź raty w kalkulatorze leasingowym na stronie leasing.alfaromeo.pl

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz


Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta dotyczy wybranych wersji Alfa Romeo i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu wynoszący 102% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Alfa Romeo.


Logo