Abarth 695

Już od zł 118 000
Modele
Benzyna
165 - 180 KM / 121 - 140 kW
4,7 - 8,2 (l/100Km)
3
Euro6d-TEMP
Manualna - Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Różne wersje Abartha 695 są efektem współpracy między najlepszymi firmami. Limitowane edycje specjalne łączą tradycje i innowacyjność wielkich marek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Abarth 695 XSR Yamaha jest dostępny wyłącznie w wersji Pista Grey, z satynowanymi, chromowanymi klamkami i mocowaniem znaczków oraz czerwonymi paskami po bokach i wstawkami w zderzakach, które pasują do czerwonych zacisków hamulcowych w układzie hamowania o perforowanych tarczach.

 

Ekskluzywne odcienie błękitu i szarości Riva przedzielono akwamarynową linią. Cienka kreska oddziela dwa kolory, jak linia horyzontu między niebem a drogą. Abarth 695 Rivale łączy wszystkie żywioły w pięknym i harmonijnym stylu. Tył Abartha 695 Rivale, ozdobiony charakterystycznym logo, jest wyraźnie inspirowany żeglarstwem. Abarth 695 Rivale emanuje pięknem i elegancją z każdej perspektywy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Abarth 695 XSR został wyposażony w fotele Sabelt, pokryte skórą i Alcantarą®, o szkielecie wykonanym z włókna węglowego, łączą wyrafinowany styl podkreślony czerwonymi przeszyciami z osobowością ze świata wyścigów.

 

Abarth 695 Rivale został wyposażony w deskę rozdzielczą z włókna węglowego, pedały ze stali nierdzewnej i karbonowe detale tworzą przyjemną estetykę wnętrza. Niebieska skórzana tapicerka stanowi stylową oprawę podróży. Opcjonalny pakiet mahoniowy obejmuje nakładkę deski rozdzielczej, kierownicę z oznaczeniem położenia do jazdy na wprost, osłony progów i rękojeść dźwigni zmiany biegów. Kierowcę wita specjalny ekran Splash, podkreślający wyrafinowaną elegancję starannie przemyślanych detali. Jednym z atrybutów luksusu jest technologia — a Abarth 695 Rivale jest naprawdę luksusowy.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi

SILNIKI:

 

SILNIK 1.4 T-JET O MOCY 165 KM

Pod maską znajduje się silnik 1.4 T-Jet o maksymalnej mocy 165 KM i momencie obrotowym 230 Nm przy 3000 obr./min., uzyskanym dzięki turbosprężarce Garrett. Maksymalna prędkość 218 km/h i przyspieszenie 0-100 w 7,3 sekundy. Dostępny ze zautomatyzowaną przekładnią sekwencyjną i sterowaniem poprzez przyciski na kierownicy, co podnosi osiągi i umożliwia szybszą zmianę biegów.

 

SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Z takim silnikiem zew przygody jest silniejszy niż kiedykolwiek. 

 

UKŁAD WYDECHOWY:

 

Ultralekki podwójny układ wydechowy marki Akrapovič z aktywnym zaworem i tytanową końcówką gwarantuje doskonałe osiągi. Opracowany dla samochodów wyścigowych układ wydechowy Akrapovič podkreśla osobowość, dźwięk i osiągi Twojego Abartha 695.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.