Znajdź Twój nowy samochód

To proste, możesz dokonać wyboru używając poniższych filtrów

O NAS

Ganinex Gazda Group obsługuje miasto Gliwice, Katowice, i Pszczyna oraz okolice. Ganinex Gazda Group udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Firma Ganinex Gazda Group oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Gliwice, Katowice, i Pszczyna! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Ganinex Gazda Group, aby znaleźć nowe lub używane auta Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Ganinex Gazda Group. Zobacz nasze aktualne promocje Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. U nas w Ganinex Gazda Group mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze doskonałego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego.

 

Możesz również serwisować swój pojazd Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep w firmie Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, i Jeep. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Ganinex Gazda Group obsługuje miasto Gliwice, Katowice, i Pszczyna, jak również okolice.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

NASZE LOKALIZACJE